Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 33278 |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Souřadnice: | 49°28*53*N,17°16*25*E |
PSČ: | 783 75 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mladeč | OL | 17,52 | 18,30 | 18,30 | 2024/06/08 | |
2. | Třeština | SU | 17,98 | 18,37 | 18,37 | 2023/08/13 | |
3. | Hrabišín | SU | 18,39 | 18,67 | 18,67 | 2023/08/12 | |
4. | Střelice | OL | 18,31 | 19,16 | 19,16 | 2023/07/01 | |
5. | Chropyně | KM | 20,17 | 20,07 | 20,07 | 2022/04/23 | |
6. | Plinkout | OL | 18,47 | 20,43 | 20,43 | 2023/09/23 | |
7. | Dub nad Moravou | OL | 20,98 | 20,30 | 20,98 | 2019/06/08 | |
8. | Bezděčí u Trnávky | SY | 20,27 | 21,80 | 21,80 | 2024/05/04 | |
9. | Janovice | BR | 21,77 | 22,83 | 22,83 | 2023/07/29 | |
10. | Dolany | OL | NP | NP | NP | 2023/09/09 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Ligy výsledky týmu
14. místo BIOMAC HE 201915. místo ONL 20197. místo BIOMAC HE 20204. místo BIOMAC HE 20216. místo ONL 20219. místo VCPV 202113. místo BHL 202119. místo BIOMAC HE 20226. místo ONL 202216. místo VCPV 20221. místo MPMHJ 202216. místo ONL 20237. místo MPMHJ 20235. místo VCPV 20237. místo BIOMAC HE 20231. místo MPMHJ 20249. místo BIOMAC HE 20246. místo VCPV 202420. místo EXČR 2024
Hanácká extraliga
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 19,39 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 10 počet výsledků: 1x
Moravský pohár - liga MHJ a PRL v požárním útoku
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 20,07 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 15 počet výsledků: 1x
Moravský pohár - liga MHJ a PRL v požárním útoku
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 19,71 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 100 počet výsledků: 10x
Olomoucká noční liga
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 17,88 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 48 počet výsledků: 7x
Podhostýnská hasičská lig
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 26,43 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x
Velká cena prostějovska
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 19,36 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 3 počet výsledků: 2x
Velká cena prostějovska
Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 19,00 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 4 počet výsledků: 2x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2019/06/08 | Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B | |
2020/08/29 | Bolelouc u splavu, Dětská soutěž | |
2020/08/29 | Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B | |
2023/06/24 | Bolelouc u splavu, Dětská soutěž | |
2023/06/24 | Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNáš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2022
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2022/04/23 | Chropyně Fotbalový stadion, 1. kolo Moravského poháru | 3 | |
2022/05/07 | Morkovice u hasičské zbrojnice, 2. kolo Moravského poháru | 3 | |
2022/05/21 | Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného | 12 | |
2022/06/04 | Počenice-fotbalové hřiště, 3. kolo Moravského poháru | 6 | |
2022/07/09 | Uhřičice-fotbalové hřiště, 6.kolo MP - Memoriál V. Baďury | 6 | |
2022/07/16 | Bílovice, O pohár starosty | 1 | |
2022/07/30 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | 9 | |
2022/08/06 | Otinoves, O pohár starosty | 18 | |
2022/08/13 | Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany | 8 | |
2022/08/20 | Rokytnice-u hasičské zbrojnice, 8.kolo Moravského poháru - O pohár starosty | 5 | |
2022/08/27 | Lobodice - hasičský areál, 9.kolo Moravského poháru | 3 | |
2022/08/27 | Pěnčín, O pohár starosty | 17 | |
2022/09/11 | Čechy, 10.kolo Moravského poháru | 6 | |
2022/09/17 | Výkleky, 11.kolo Moravského poháru | 6 | |
2022/10/01 | Nasobůrky, Noční soutěž | 6 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře